American Designer Co is een groot-en kleinhandelaar in overstocks van originele merkkledij.
Wij reserveren regelmatig privé-koopjesdagen die uitsluitend toegankelijk zijn op vertoon van een uitnodiging.
Uniek aan ons concept is dat u niet alleen geniet van de allerscherpste prijzen, maar dat u ook kan rekenen op een uitstekende service: onze verkopers staan altijd klaar om u bij te staan met professioneel advies en nemen de tijd om u verder te helpen.
In tegenstelling tot veel stockverkopen winkelt u bovendien in alle rust: ons magazijn is ruim, de kledingstukken worden overzichtelijk gepresenteerd én er is voldoende ruimte om de kledij te passen. Geen gedrum, geen zoektocht in dozen of manden, geen ellenlange files aan de kassa
U vindt er merken zoals:
TOMMY HILFIGER-BANDOLERA-STATE OF ART-CALVIN KLEIN-CAMEL-CKS-CNB- DEPT-ESPRIT-PALL MALL-GAASTRA-GARCIA-GAP-GIN TONIC-INWEAR- JUST B.-MANDARIN & MINT-TOM TAYLOR-MC GREGOR-MEXX-NEW ZEALAND AERONAUTICS-NIKE-ANIMAL-RALPH LAUREN POLO JEANS CO-STONES- TERRE BLEUE-DOLCE & GABBANA-MOSCHINO-REPLAY-EXE-PIERRE CARDIN-…….en 58 andere merken!!
Enkel toegankelijk met uitnodiging. Vraag er een aan op de website:
www.americandesigner.be
of per e-mail aan info@americandesigner.be
Betalen kan u cash of met Visa/Mastercard (geen Maestro/Bancontact