Van donderdag 4 juni tot en met zondag 7 juni ontdek je onze GROOTSTE stockverkoop ooit, met exclusieve kortingen op handtassen en schoenen uit vorige seizoenen.
Daarnaast geniet je in de schoenwinkel van 20% korting op de huidige collectie.
MAAK ELKE DAG KANS OP €500 SHOPPINGBUDGET
Als je langskomt tijdens Braderie Publique en een aankoopt doet, dan maak je kans op een Sevens cadeaubon van €500. Elke dag loten we een winnaar uit. Wie weet ben jij de gelukkige en ga je niet alleen naar huis met een nieuw paar schoenen!
✔ Stockverkoop met exclusieve kortingen
✔ 20% korting op de huidige schoenencollectie
✔ 4 x kans op een Sevens cadeaubon van €500
Graag tot snel!
Team Sevens
Exclusieve Stocksale
Drie dagen lang shop je winterboots en winterschoenen uit vorige collecties met kortingen van -50% tot -80%.
Een unieke kans om dat paar dat je al even op het oog had, of een stijlvolle winterklassieker, mee te nemen aan een uitzonderlijke prijs.
📅 27, 28 & 29 november
🕚 Van 11u tot 18u
📍 Henegouwenstraat 119, 9000 Gent
Noon Gallery
Mis het niet en start december in het nieuw.
Zien we je binnenkort?
Graag tot snel!
Team Sevens
Il Bisonte stocksale bij Sevens Bags & Shoes in Gent.
Shop Il Bisonte handtassen & accessoires uit vorige collecties aan zeer scherpe prijzen!
Comfortabele luxe, onconventionele elegantie, authentieke schoonheid: de casual-chique stijl van Il Bisonte is de ideale levenspartner voor wie houdt van de uitmuntendheid van "Made in Italy" en verlangt naar hoogwaardige leren tassen en accessoires. Il Bisonte is een Florentijns merk van hoogstaand vakmanschap, opgericht in 1970 door Wanny Di Filippo. De productie vindt uitsluitend plaats in Toscane.
Stockverkoop van designer schoenen aan betaalbare prijzen!
Enkel Cash!
Wil je wekelijks alle nieuwe stock- en sample sales ontvangen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief.
Stockverkoopadressen.com: Stockverkopen, sample sales, outlets en tweedehandswinkels in België